Старо буре – wedding and pool events

Старо буре – Wedding & Pool Events е идеално место за вашите приватни и деловни прослави кое ќе ве остави без здив. На само 10 км од градскиот метеж се наоѓа совршениот спој на интимната природа и модерно опремениот простор со базен кој ги нуди сите услови за современо организирање на прослави според замислата на секој клиент.

Дозволете вашата фантазија да ја претвориме во реалност. Искуството и професионалноста на нашиот тим Ви стои на располагање за да Ви помогне при планирањето на секој детаљ, што ќе придонесе вашата прослава да биде запаметена низ годините.

Ве покануваме:
– да дојдете да уживате во единствениот изглед кој може да ги импресионира и клиентите со
највисоки критериуми
-да ја дегустирате уникатната храна професионално подготвена од врвните мајстори,

Располагаме со:
– капацитет од 350 седење или 1000 стоење луѓе,
– сопствен паркинг за 300 возила
– Wi Fi
– 8 апартмани
– лежалки и чадори за секој летен викенд да ви биде вистинско уживање
-отворен бар
– професионална услуга и врвен квалитет

 

Контакт:

071 453 626